Kursy Świadectwa Charakterystyki Energetycznej 2024 , Audyt energetyczny, pomiary termowizyjne

Kamery termowizyjne szkolenia, sprzedaż, serwis i naprawa, wynajem, usługi pomiarowe

KONTAKT TEL: 22-350-65-67 lub 71-707-25-13

NAJBLIŻSZE TERMINY KURSÓW ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ KURSY STACJONARNE:
KURS STACJONARNY WARSZAWA  13-14.07.2024 (2 DNI) CENA 1700 BRUTTO
KURS STACJONARNY WARSZAWA  27-28.07.2024  (2 DNI) CENA 1700 BRUTTO

 

Szkolenie świadectwa charakterystyki energetycznej energetyczne 2024(nowe przepisy)

Kurs Termowizja w Budownictwie skierowany jest do osób planujących wykonywać profesjonalne ekspertyzy w branży budowlanej. Od uczestników nie wymagamy żadnego wcześniejszego przygotowania ani doświadczenia. Całą niezbędną wiedzę oraz zdobędziesz na kursie.

Największy nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne. W ramach kursu każdy uczestnik otrzyma zestaw materiałów szkoleniowych zawierający liczne raporty z pomiarów termowizyjnych budynków wykonanych zgodnie z obowiązującymi normami. Po ukończeniu szkolenia zapewniamy wsparcie merytoryczny i konsultacje przy pierwszych ekspertyzach termowizyjnych.

Kurs „Termowizja w Energetyce” jest skierowany do osób planujących zając się diagnostyki urządzeń elektrycznych i energetycznych.

Celem kursu jest przekazanie niezbędnej wiedzy do przeprowadzania inspekcji termowizyjnych w branży energetycznej i elektrycznej. Diagnostyka termowizyjna instalacji elektrycznych i energetycznych pozwala na wykrywaniu awarii w ich wczesnym stadium. Celem kursu jest przekazanie praktycznej wiedzy jak prawidłowo przeprowadzić badanie termowizyjne i sporządzić raport zgodnie z normami. Badanie termowizyjne instalacji elektrycznych i energetycznych jest dzisiaj wymagane przez ubezpieczycieli większości obiektów takich jak: hotele, sklepy, zakłady przemysłowe itp. Po ukończeniu szkolenia zapewniamy wsparcie merytoryczny i konsultacje przy pierwszych ekspertyzach termowizyjnych. 

Badanie kamerą termowizyjną instalacji fotowoltaicznych jest świetnym sposobem na sprawdzenie poprawności ich działania. Mały defekt jednego panelu fotowoltaicznego jest wstanie obniżyć sprawność działania całej instalacji. Na zajęciach kursowych dowiesz się jakiej kamery termowizyjnej należy użyć, jak poprawnie wykonać pomiar i jakie warunki muszą być spełnione. W trakcie szkolenia każdy uczestnik samodzielnie wykona raporty z wykonanych pomiarów pod okiem prowadzącego. Otrzyma niezbędną wiedzę jak nie popełnić błędów pomiarowych. Diagnostyka termowizyjna paneli fotowoltaicznych jest szybkim sposobem sprawdzenia prawidłowości działania instalacji PV (fotowoltaicznych) ale należy wiedzieć, że bardzo łatwo jest popełnić błędy w trakcie pomiaru.  Na kursie „Badanie termowizyjne instalacji fotowoltaicznych” każdy uczestnik otrzyma niezbędną wiedzę jak prawidłowo przeprowadzić taką diagnostykę oraz materiały szkoleniowe zawierające liczne materiały szkoleniowe oraz profesjonalnie wykonane raporty z badań termowizyjnych instalacji fotowoltaicznych. Po ukończeniu szkolenia zapewniamy wsparcie merytoryczny i konsultacje przy pierwszych ekspertyzach termowizyjnych.  

Kurs „Ekspertyzy Termowizyjne w Branży Budowlanej” na potrzeby sporów sądowych. Kursy na którym przekazujemy wiedzę jak prawidłowo wykonać ekspertyzę przy użyciu kamery termowizyjnej na potrzeby sporów sądowych. W trakcie szkolenia zostanie omówione krok po kroku jak prawidłowo wykonać badanie termowizyjne na potrzeby sporów sądowych i jak prawidłowo sporządzić ekspertyzę czyli raport z takiego pomiaru. 

Kurs termowizji

Zapraszamy Państwa na kursy wykonywania pomiarów termowizyjnych. Aktualnie zaplanowaliśmy kursy termowizji dla branży budowlanej i energetycznej oraz przemysłu. Od zawsze stawiamy na jakość i solidność świadczonych usług. Staramy się budować partnerskie relacje z naszymi klientami. Zapraszamy do zapoznania się za szczegółami naszej oferty.
Staramy się budować partnerskie relacje z naszymi klientami. Nasz zespół to praktycy jak i dydaktycy z Polskich uczelni technicznych. W odpowiedzi na oczekiwania rynku: ciągłe zdobywanie nowych umiejętności, poszerzanie wiedzy i przed wszystkim wykorzystanie jej w praktyce. Oprócz tego prowadzimy rozmaite prace badawcze samodzielni jak we współpracą m.in. z Politechnika Wrocławską.

Kamery termowizyjne – nasza działalność szkoleniowa

Jesteśmy nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą stawiająca na nowoczesne technologie.  Systematycznie organizujemy kurs z wykonywania Audytów i Świadectw Charakterystyki Energetycznej, pomiarów termowizyjnych we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku , Krakowie, Szczecinie, Łodzi, Katowicach. Jako jedyna firma w Polsce oprócz specjalistycznych kursów z dziedziny termografii, umożliwiamy naszym klientom wynajem kamer termowizyjnych – specjalistycznego sprzętu na preferencyjnych warunkach. 

kamera termowizyjna flir 4
Kontakt z nami:
I.C.C. Sp. z o.o.
ul.Aleja Jana Pawła II 27, 
Warszawa 00-867

KRS:0000866341
NIP:5272940122
REGON:387474459
 
tel. 22 350 65 67
tel. 71 707 25 13
fax: 717 707 25 43
e-mail: info@e50.pl

FIRMA-wROCŁAW

I.C.C. GROUP SP. Z O.O.

Odział Wrocław

NIP: 5272940112
REGON: 387474459

tel. 71-707-25-13

USŁUGI

socialmedia

FIRMA-WARSZAWA

I.C.C. GROUP SP. Z O.O.

Aleja Jana Pawła II 27,
Warszawa 00-867

NIP: 5272940112
REGON: 387474459

tel. 22 350-65-67