I.C.C. GROUP SP. Z O.O.

Jesteśmy największym centrum szkoleniowym w Polsce z prowadzenia kursów i szkoleń z zakresu badań i pomiarów termowizyjnych.

O nas

Na rynku szkoleniowym pod nazwą Inżynieria Cieplna Consulting Sp. z o.o. działamy od 2008 roku. Specjalizujemy się w szkoleniach i przede wszystkim kursach praktycznych z pomiarów przy użyciu kamer termowizyjnych. Od roku 2013 rozszerzyliśmy działalność o sprzedaż kamer termowizyjnych. Oferujemy kamery termowizyjne takich producentów jak: Flir System, Fluke, Testo, Vigo System.
Jesteśmy nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą stawiająca na nowoczesne technologie. Naszą działalność w świadczeniu usług szkoleniowych prowadzimy od 5 lat. Realizujemy kursy i szkolenia dla branż inżynieryjnych.
Systematycznie organizujemy kursy termowizji we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku , Krakowie, Szczecinie, Łodzi, Katowicach. Jako jedyna firma w Polsce oprócz specjalistycznych kursów z dziedziny termografii, umożliwiamy naszym klientom wynajem specjalistycznego sprzętu na preferencyjnych warunkach.
Staramy się obsługiwać kompleksowo czyli dobieramy sprzęt ściśle pod potrzeby klienta i następnie wdrażamy metodologię jego pracy i oczywiście szkolimy pod tym katem.

Oferujemy również wynajem kamer termowizyjnych oraz pełen serwis kamer termowizyjnych – naprawy pogwarancyjne i kalibracje kamer.

Zaufali nam m.in: Viessman, Mercury Engineering Polska Sp. z o.o., Ford-Polmotors Sp. z o.o., MPWiK Wrocław, KGHM Ecoren, Państwowa Straż Pożarna, Astrum, Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu, Szpital im. Falkiewicza we Wrocławiu, Zakład wodociągów i kanalizacji w Oławie, FLSmidt MAAG Gear Sp. z o.o., EUROAFRICA SERVICES LIMITED Sp. z o.o., Ford-Polmotors Sp.z o.o., SAVI Inwestycja Sp. z o.o., Akademia Pomorska w Słupsku, Politechnika Wrocławska, Śląska Akademia Medyczna. Zapraszamy do współpracy.