Kurs Świadectwa Charakterystyki Energetycznej

Szkolenie sporządzania Świadectw Charakterystyki Energetycznej (nowe przepisy 2023)

Kurs sporządzania Świadectw Charakterystyki Energetycznej (nowe przepisy 2023)

DO KOGO JEST SKIEROWANY KURS sporządzania Świadectw Charakterystyki Energetycznej (nowe przepisy 2023)"?

Kurs skierowany jest dla osób chcących uzyskać uprawnienia do sporządzania Świadectw Charakterystyki Energetycznej budynków, lokali i mieszkań. Pokażemy Ci krok po kroku jak wykonać Świadectwo Charakterystyki Energetycznej.

Cel szkolenia sporządzania Świadectw Charakterystyki Energetycznej

Celem kursy jest przekazanie uczestnikom niezbędnej wiedzy umożliwiającej samodzielne wykonanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej. 

 

CO ZAWIERA SZKOLENIE "PODSTAWY TERMOWIZJI" ?

  1. Materiały szkoleniowe
  2. Przerwy kawowe
  3. Imienny certyfikat w języku polskim 
  4. Rabat na wynajem kamer termowizyjnych w naszej firmie.
  5. Testową wersje oprogramowania do sporządzania Świadectw Charakterystyki oraz Audytów Energetycznych

HARMONOGRAM KURS świadectwa charakterystyki Energetycznej

1. Wprowadzenie i podstawy prawne
2.Ocena stanu ochrony cieplnej budynku
3.Ocena systemu ogrzewania i zaopatrzenia w ciepłą wodę.
4.Ocena systemu wentylacji.
5.Ocena instalacji oświetlenia.
6.Metodyka obliczeń .

oprogramowanie do sporządzania Świadectw Charakterystyki Energetycznej

Na kursie „Świadectwa Charakterystyki Energetycznej” zapewniamy oprogramowanie do sporządzania Świadectw Charakterystyki Energetycznej (wersja testowa). Po szkoleniu każdy uczestnik otrzyma kod rabatowy na zakup oprogramowania w wysokości 20%. (cena regularna oprogramowania to 600zł)

Czy masz pytanie?

Jeżeli masz inne pytania prosimy o kontakt:
INFOLINIA: 22-350-65-67 lub 71-707-25-13
email: info@e50.pl 

Program kursu Świadectwa Charakterystyki Energetycznej

PROGRAM KURSU „ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ”
1. Wprowadzenie i podstawy prawne
2.Ocena stanu ochrony cieplnej budynku
3.Ocena systemu ogrzewania i zaopatrzenia w ciepłą wodę.
4.Ocena systemu wentylacji.
5.Ocena instalacji oświetlenia.
6.Metodyka obliczeń – sezonowego zapotrzebowania na ciepło do ogrzewania według Polskich Norm., obliczenie zapotrzebowania ciepła na cele ogrzewania, ciepłej wody użytkowej i wentylacji, obliczenie zapotrzebowania na energię na potrzeby oświetlenia
7.Metodyka obliczeń (zajęcia praktyczne) – każdy z uczestników szkolenia będzie samodzielnie wykonywać Świadectwo Charakterystyki Energetycznej Budynku.
8.Metodyka obliczeń (zajęcia praktyczne) – każdy z uczestników szkolenia będzie samodzielnie wykonywać Świadectwo Charakterystyki Energetycznej części budynku (mieszkania lub lokalu użytkowego)

Jesteśmy nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą stawiająca na nowoczesne technologie. Naszą działalność w świadczeniu usług szkoleniowych prowadzimy od 5 lat. Realizujemy kursy i szkolenia dla branż inżynieryjnych.Stawiamy na jakość i solidność. Nasz zespół to praktycy jak i dydaktycy z Polskich uczelni technicznych. W odpowiedzi na oczekiwania rynku: ciągłe zdobywanie nowych umiejętności, poszerzanie wiedzy i przed wszystkim wykorzystanie jej w praktyce. Oprócz tego prowadzimy rozmaite prace badawcze samodzielni jak we współpracą m.in. z Politechnika Wrocławską. Działalność szkoleniową od 2 lat rozszerzyliśmy na cały kraj. Systematycznie organizujemy kursy z termowizji we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Szczecinie, Łodzi, Katowicach.

PO UKOŃCZENIU KURSU CERTYFIKAT BĘDZIE PAŃSTWA UPOWAŻNIAŁ DO WYPOŻYCZANIA KAMER TERMOWIZYJNYCH Z RABATEM 20%, ORAZ REZERWACJE KAMER OSÓB POSIADAJĄCE CERTYFIKAT WYDANY PRZEZ NASZĄ FIRMĘ BĘDĄ TRAKTOWANE PRIORYTETOWO. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIE SIĘ Z OFERTĄ KAMER.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy ICC Sp. z o.o. Zaufali już nam m.in: Viessman, Mercury Engineering Polska Sp. z o.o., Ford-Polmotors Sp.z o.o., MPWiK Wrocław, KGHM Ecoren, Państwowa Straż Pożarna, Astrum, Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu, Szpital im. Falkiewicza we Wrocławiu, Zakład wodociągów i kanalizacji w Oławie, Dalkia Poznan S.A., Wolbrom S.A., SAVI Inwestycja Sp. z o.o., Bałtycka Agencja Poszanowania Energii, PGNG S.A. Karpacki Oddział Obrotu Gazem, Selena FM S.A.

Adres

I.C.C. GROUP SP. Z O.O.

Odział Wrocław:
NIP: 5272940112
REGON: 387474459
tel. 71-707-25-12

USŁUGI

socialmedia

FIRMA

I.C.C. GROUP SP. Z O.O.

Aleja Jana Pawła II 27
Warszawa 00-867

NIP: 5272940112
REGON: 387474459